تخلیه چاه

تخلیه چاه فاضلاب یک فرآیند مهم جهت حفظ بهداشت عمومی و حفظ محیط زیست در مناطقی است که به سیستم جمع آوری فاضلاب شهری دسترسی ندارند. در این فرآیند، فاضلاب‌ها از چاه فاضلاب با استفاده از دستگاه های خاصی خالی شده و به سمت محیط طبیعی حمل می‌شوند. برای انجام این فرآیند، باید توصیه ها و راهنمایی های واجد شرایط حفظ بهداشت عمومی، حفظ محیط زیست و ایمنی کاربران رعایت شود. این شامل استفاده از دستگاه های موثر و مطمئن، دوره های آموزشی ویژه کاربران، رعایت تجهیزات حفاظتی و توظیف درست و نظافت چاه های فاضلاب است. تخلیه نادرست و بی دقت فاضلاب، می‌تواند آسیب های جدی به سلامت عمومی و محیط زیست برای شهرها و جوامع ایجاد کند.

چه زمانی به لایروبی چاه نیاز داریم؟

پر شدن چاه نشونه هایی داره، برای مثال بوی گند فاضلاب، باز نشدن توالت، بالا اومدن آب توالت، وجود حشراتی مثل سوسک، گرفتگی توالت و در زمین های غیرماسه ای، نداشتن کشش آب در خاک میتونه از نشونه های پر شدن چاه باشه.

معمولا در بیشتر خونه ها و ساختمون ها چاه های فاضلاب بصورت جذبی هستن. چاه های جذبی بیشتر در زمین هایی هستن که خاک اونا میتونه فاضلاب رو دفع کنه. یک چاه استاندارد باید بتونه آب و فاضلاب درون خودش جذب کنه. اگر چاه استاندارد نباشه یا زمینی که در اون چاه زده شده خاکش مرغوب نباشه، چاه زودتر از زمان عادی پر شده و نیاز به تخلیه و لایروبی داره.

محل اصلی دفع فاضلاب در ساختمانهای تهران به دو دسته چاه فاضلاب و شبکه فاضلاب شهری تقسیم می شود. چاه فاضلاب بعد از مدتی پر می شود و نیاز به تخلیه چاه، کف تراشی چاه و لایروبی چاه به وجود می آید، زمان تخلیه چاه بسته به شرایطی همچون نوع خاک، اندازه انباره چاه، تعداد ساکنین و … متفاوت است.

ساعات ارائه خدمات:✅ شبانه روزی بدون تعطیلی
اعزام تانکر و تجهیزات:✅ فوری و سریع
ضمانت خدمات:✅ تخلیه 100% چاه
خدمات قابل ارائه:✅ تخلیه چاه فاضلاب ، تخلیه و لایروبی سپتیک تانک
روش تخلیه:✅ پمپ لجن کش و مکنده

 خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می دهد و با استفاده از تجهیزات حرفه ای در کوتاه ترین زمان و بدون کثیف کاری سرویس دهی می کند.